.

Lokalizacja GPS do samochodu online

 

   Misja, wizja i wartości firmy QS 


Misją naszej firmy jest tworzenie rozwiązań usprawniających pracę ludzi w organizacji. Pragniemy każdego dnia kreować innowacyjne rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych klientów.


Kapitałem i największą wartością każdej organizacji są bez wątpienia ludzie. Ważne są również inne zasoby, które mają wpływ na poprawność działania każdej firmy oraz usprawniają jej rozwój. Jak zadbać o majątek firmy bez potrzeby wypełniania kilkunastu zestawień Excel, jak prawidłowo planować pracę kierowców, jak nadzorować kompletność i terminowość działań związanych z posiadanymi zasobami firmy?


Firma QS specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych produktów i usług związanych z zarządzaniem wszelkimi ruchomościami jak auta, telefony komórkowe, karty flotowe, karty pracownicze, komputery, inne do wszystkich sektorów przemysłu. Usługi QS wspomagane są autorskimi i nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.


Cieszącym się największym powodzeniem na rynku produktem firmy QS jest program wspomagający zarządzanie flotą pojazdów w firmie – program on-line o nazwie PRACTIQS. PRACTIQS daje możliwości pełnej kontroli lokalizacji i użytkowania ruchomości, jak również procesu napraw i likwidacji szkód komunikacyjnych w czasie on-line, poprzez przeglądarkę internatową jak również w wersji mobilnej.


Firma QS posiada w swojej ofercie możliwość monitorowania pojazdów poprzez urządzenia GPS podłączone do szyny CAN pojazdu (Controller Area Network) lub bez CAN.


QS podejmuje również wyzwania związane z zarządzaniem flotą samochodową w różnych organizacjach oraz zagadnieniami związanymi z likwidacją szkód komunikacyjnych.


Rozwijamy oprogramowanie w oparciu o potrzeby naszych klientów.

innowacja w monitoringu GPS


Misja, wizja i wartości firmy Historia firmy Certyfikaty, licencje i uznania Produkty i usługi QS BLOG