ZNIŻKA NA UBEZPIECZENIE FLOTY

Dokładamy kolejne 20% oszczędności!!!   

Z myślą o poprawie bezpieczeństwa oraz zmniejszeniu kosztów ubezpieczeń dla flot samochodowych, QS GROUP rozpoczeło współprcę z Towarzystwem Ubezpieczeń Gothaer, w zakresie zastosowania kompleksowego programu PRACTIQS. Jest on oparty o system GPS oraz unikatowe rozwiązania własne, mające na celu zmniejsze ryzyka szkodowości. Głównym mechanizmami jest wymuszenie technik jazdy we flocie takich jak: ECO DRIVING i SAFE DRIVING.

Dzięki modułom składającym się na program, takim jak monitoring GPS, serwis, szkody komunikacyjne, moduł raportowy czy gospodarka paliwowa, firmy mogą mieć pełną kontrolę nad kosztami paliwa, obsługi serwisowej, napraw pogwarancyjnych czy kosztami kierowców. W konsekwencji firma może liczyć na redukcję całkowitych kosztów eksploatacji floty do nawet 20% w przeciągu pół roku, a dodatkowo od TU Gothaer uzyska do 20% zniżki na ubezpieczenie komunikacyjne.

 

 

 

 

Zastosuj programy oszczędnościowe PRACTIQS®

  

W zależności od prowadzonej polityki w firmie flotowej, wdrożenie systemu PRACTIQS może przynieść nieoczekiwane efekty oszczędnościowe.
Obniżenie kosztów następuje głównie w takich dziedzinach jak:

 

  • Oszczędzanie paliwa,
  • kontrola zużycia paliwa,
  • Wyeliminowanie kradzieży paliwa,
  • Zmiejszenie szkodowości floty,
  • Większa kultura pracy kierowców,
  • Większa terminowość zleceń,
  • Mniej kilometrów prywatnych,
  • Mniejsza składka ubezpieczeniowa

Mobilki, mobilki oszczędności sprzedam!

 

 

 

Masz już system GPS.

Jak uzyskać zniżkę?

 

Warunkiem uzyskania zniżki komunikacyjnej w TU GOTHAER jest posiadanie systemu PRACTIQS GPS. W przypadku kiedy firma transportowa posiada juz urządzenia GPS innych firm istnieje możliwość bezpłatnej adaptacji (przeprogramowania) urządzeń, tak by współpracowały z systemem PRACTIQS. Po uruchomieniu systemu firma flotowa dostaje certyfikat od QS GROUP, z któym może udać się do TU GOTHAER.


Poza standardowymi polisami OC, AC i NNW, zawierając umowę z Gothaer firma może skorzystać z usług assistance, szerokiego wachlarza ubezpieczeń transportowych, majątkowych i technicznych.

 

 

 

 

 

 

 

 Zadzwoń do nas

 +48 601 273 530 

i dowiedz się jak uzyskać zniżkę!

 

 

  


 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka